Nagraj z nami swoją kapelę!

Mając na trosce wartość i kruchość folkloru muzycznego postanowiliśmy wcielić w życie projekt, o którym myśleliśmy odkąd w zasadzie istnieje SGT – realizację nagrań kapel tradycyjnych z Rzeszowszczyzny. Myśleliśmy nad formą, jak to zrobimy i po debatach postanowiliśmy, że dajemy Wam sprawę w swoje ręce.

Bez nazwy-1.jpg

Uruchomiliśmy FORMULARZ ZGŁOSZEŃ online oraz DO POBRANIA,  w którym możecie po wypełnieniu podstawowych informacji i (co ważne, z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych) wysłaniu do nas maila z nazwą kapeli i namiarem zgłosić się do naszego projektu. Dysponujemy ograniczonymi mocami przerobowymi, więc jeśli zgłoszeń będzie bardzo dużo, pozwolimy sobie na weryfikację – będzie dla nas ważna pierwotność prezentowanego repertuaru, zależy nam bowiem na promowaniu muzykantów, którzy czerpią materiał ze źródeł, a nie z gotowych opracowań (choć ich bynajmniej nie skreślamy) – stawiamy na autentyczność i zgodność z opisami badaczy co do składów kapel.

Bardzo prosimy o udostępnianie tej informacji i przekazywanie dalej. W niedługim czasie udostępnimy również wersję pliku do pobrania i fizycznego wypełnienia.

UWAGA!

Żeby Was nieco zmobilizować, przyjmujemy pierwszą turę zgłoszeń do 10 lutego!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.